Майбутнім першокласникам

  УВАГА!

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Розпочався набір учнів до 1 класу

Заяви можна подати до закладу або зареєструвати самостійно на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти».

 

Зарахування дітей до 1 класу здійснюється у відповідності до Наказу МОН № 367 від 16.04.2018 р. «Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

1.Зарахування дітей до 1 класу здійснюється відповідно до закріпленої території обслуговування, на якій проживає дитина чи один із батьків.
2.1 червня  видається наказ про зарахування до 1 класу.
3.Право на першочергове зарахування мають:
- діти, які проживають на території обслуговування,
- діти, які є рідними братами (сестрами) дітей, які здобувають освіту в закладі,
- діти працівників закладу.
4.Для зарахування до 1 класу необхідно подати такі документи:
1)Заява.
2)Копія свідоцтва про народження дитини (з пред’явленням оригіналу). 
3)Оригінал або копії медичної довідки за формою ПОД № 086-1/0, затвердженою наказом МОЗ України від 16.08.2010 р. № 682, яка містить інформацію про результати медичного огляду та рекомендації щодо занять фізичної культури. 
4)Довідка за формою № 063/0 «Картка профілактичних щеплень», затверджена наказом МОЗ України від 10.01.2006 р. № 1 (лист МОН України від 29.03.2018 р. № 111-01/89). 
5)Один з документів, визначений пунктом 5 розділу ІІ цього Порядку (у разі необхідності підтвердження права на першочергове зарахування) – паспорт або довідка про реєстрацію місця проживання (оригінал та копія відповідного документа).
 6)У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини, до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну чи повну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витяг з протоколу засідання ПМПК.
5.Зарахування на вільні місця здійснюється протягом 1-15 червня (при наявності відповідних документів).

6.Наказ про кількість зарахованих учнів до 1 класу та їх список буде оприлюднено на сайті закладу освіти.